Amber Heard tarafından terk edilen Elon Musk, ayrılık sonrası ilk kez konuştu.

272 Görüntüleme

Tesla’nın CEO’su Elon Musk, Amber Heard ile ayrılığının ardından ilk kez  konuştu.

46 yaşındaki iş adamı, “Ona gerçekten aşıktım ve acı çektim” dedi.

Tesla’nın CEO’su Elon Musk, Rolling Stone dergisine özel hayatını anlattı. Oyuncu Amber Heard ile ayrılığı konusunda ilk kez konuşan 46 yaşındaki girişimci, “Ona gerçekten aşıktım. Ayrıldıktan sonra uzun süre aşk acısı çektim” ifadelerini kullandı.

Başarılı girişimci, ayrıca ayrılık sonrası yaşadığı üzüntünün Tesla Model 3 tanıtımını da etkilediğini açıkladı:’Tesla Model 3 tanıtımı süresince etraftaki en depresif adam olmamak için çok çabaladım. Günün çoğunda mutsuz hissettim.”

“Sanırım, benim ondan ayrıldığımdan daha çok o benden ayrıldı” diyen Musk, 31 yaşındaki Hollywood yıldızı ile hala arkadaş olduklarını belirtti.

Geçen ağustos ayında ayrılık kararı alan Heard ve Musk, ayrıldıktan birkaç hafta sonra Avustralya’da birilikte görülmüştü.

Amber Heard tarafından terk edilen Elon Musk, ayrılık sonrası ilk kez konuştu.

Daha önce iki kez evlenmiş olan ve beş çocuk babası Musk sözlerine şöyle devam etti:“Tek gecelik bir ilişki değil, uzun vadeli bir ilişki arıyorum. Aynı zamanda ciddi bir arkadaş ya da ruh eşi arıyorum. Tek başıma uyumaktan nefret ediyorum.”

“Ben çocukken ‘asla yalnız kalmak istemiyorum’ derdim şimdi de aynı şeyi söylüyorum; asla yalnız kalmak istemiyorum. Boş bir evde olmak, ayak seslerinin koridorda yankı yapması, orada kimsenin olmaması, yastığın diğer tarafında kimsenin olmaması. Böyle bir durum seni nasıl mutlu eder ki?”

Genç Magazine

Facebook Yorumları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir