Çukur dizisinden tepki çeken sahneye özür geldi…

Sevgi paylaştıkça çoğalır :)
209 Görüntüleme

Çukur son bölümünde yayınlanan trafik polisi sahnesi, sosyal medyanın gündemine oturmuştu.

Trafikte makas atarak ilerleyen Emrah Komiser’in kendisini durduran polis memuruna ‘Haritadan yer seç’ ifadesinde bulunması, izleyicilerin tepkisini çekti. Ay Yapım tepkiler sonrasında, Emrah Amir’in trafik polisinden özür dileme sahnesini yayınladı.


Çukur’un Emrah Komiser’i Alperen Duymaz kimdir?


Çukur dizisinin 17. bölümünde diziye yeni dahil olan Emrah Komiser’in kendisini durduran trafik polisine “Haritadan yer seç” demesi izleyicinin ve sosyal medyanın büyük tepkisini çekti. Bunun üzerine Ay yapım yayınladığı sahne ile özür diledi. Harita açarak yer seçmesini istemişti Kullandığı araçla tehlikeli hareketler yapan ve makas atan Komiser Emrah’ı trafik polisi ceza yazmak için durdurdu. Ancak buna çok sinirlenen Emrah, harita açarak polis memuruna kendisini Kars Digor’a göndereceğini söyleyerek azarladı. Emrah Komiser trafik polisine bir daha seni gördüğümde yerini seçmiş ol demişti..

Emrah Komiser’in trafik polisinden özür dileme sahnesi…

Ay yapım konu ile ilgili sosyal medyadan gelen tepkilerin ardından 18. bölümden kısa bir video ile izleyicilerinin gönlünü aldı. Söz konusu harita olayı elbette, sadece bu dizide olmadı bunun gibi bir çok örneği var. Ama Çukur dizisinin kısa zamanda çok fazla kişi tarafından beğenilmesi ve izlenmesi, yönetmenin biraz daha hassas olmasını gerektiriyor.

 

Facebook Yorumları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir