Deadpool 2′ Orijinal Fragman, Kablo’yla Tanışma

Sevgi paylaştıkça çoğalır :)
181 Görüntüleme

18 Mayıs 2018’de vizyona girecek Marvel’ın sıpası, serseri mayını Deadpool 2’den bir fragman daha yayınlandı…

Josh Brolin’in canlandırdığı Cable karakterini odak noktasına alan fragmanda işin içine haliyle Deadpool da giriyor. Ryan Reynolds’a Josh Brolin, Morena Baccarin, Brianna Hildebrand, T.J. Miller, Leslie Uggams, Stefan Kapicic, Karan Soni, Julian Dennison, Zazie Beetz ve Eddie Marsan’ın eşlik edeceği Deadpool 2’yi David Leitch yönetiyor.

Deadpool 2' Orijinal Fragman, Kablo'yla Tanışma

Josh Brolin’in yeni kötücüsü “Savaşta doğdum, içine girdim” diyor. “İnsanlar acıyı anladıklarını düşünüyorlar, ancak hiçbir fikri yok” dedi.

Ryan Reynolds – “Deadpool’un” alter ego Wade Wilson olarak – daha sonra filmin tamamlanmamış görsel efektleri hakkında şikayet etmek için dördüncü duvarı kırıyor.

“Asıl kime ait ne var” diye ekliyor Miller. “Dale! Görsel efektler neden yapılmıyor? Metal bir kol! Bıyık kaldırmaya çalışmıyoruz! “( Henry Cavill’in post-prodüksiyonundaki yüz saçlarını dijital olarak çıkarmayı içeren” Adalet Ligi’nin “pahalı maliyetle yeniden yapılandırılmasına atfen ).

Dale’i biraz satın almak için Deadpool, karakteri (“Oyuncak Hikayesi” nden Woody gibi giyinmiş) ve Kablo filmindeki bir savaşın oyuncak rekreasyonuyla izleyicileri rahatsız etmeye devam ediyor.

Deadpool 2 , 18 Mayıs’ta gelecek.

Genç Magazine

Facebook Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir