Elon Musk Alev Silahını Satışa Sundu.

Sevgi paylaştıkça çoğalır :)
81 Görüntüleme

Geçtiğimiz günlerde Elon Musk 50 bin şapka satışı gerçekleşir ise alev silahı satmaya başlayacağım demişti…

Elon Musk gibi uzay araçlarıyla uğraşıp elektrikli otomobil üretimi yapan bir insan neden şapka satar bilmiyoruz ama.

Şapka satışını tamamlamış olacak ki şu an sözünü ettiği alev silahını üretmiş ve satışa sunmuş durumda… Tesla ve SpaceX‘in CEO’su Musk, şapka satışı gerçekleştiren The Boring Company’nin 50 bin şapka satması halinde alev silahını satışa sunacağının haberini duyurmuştu.

Mars’a yolculuk için çalışan bir CEO’nun şapka satması dışında her şey normal görünürken, Elon Musk‘ın 50 bin şapka satılması halinde alev silahı satışına başlanacağına dair söz vermesi ortalığı karıştırmıştı. Bir çok kişi bu haberlerin şaka olduğunu düşünüyordu. Musk, Instagram’dan yaptığı duyuruda The Boring Company Flamethrower isimli alev silahı için ön siparişlerin başladığını duyurdu.

Elon Musk Alev Silahını Satışa Sundu.

500 dolara satılacak alev silahının yanında 30 dolara yangın söndürücü de alınabiliyor. Satılacak yangın söndürücünün özellikleri ise henüz bilinmiyor fakat herhangi bir fotoğrafı paylaşılmaması nedeniyle standart bir yangın söndürücü olduğu düşünülüyor.

Alev silahının nasıl bir ilgi göreceği ise merak konusu oldu. Eğlence aracı olarak sunulan ürünün güvenlik önlemleri alınmış fakat bir çok kişinin bu tehlikeli üründen tedirgin olacağı kesin.

Genç Magazine

Facebook Yorumları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir