Eminem: Benimle Trump arasında tercih yapın

Sevgi paylaştıkça çoğalır :)
164 Görüntüleme

Yeni albümü Revival ile müzik piyasasını sallayan,  Eminem hayranlarına seslendi: Benim ile Trump arasında bir tercih yapın.

ABD Başkanı Donald Trump’ı en çok eleştiren isimlerden olan rap’çi Eminem, Interview Magazine Dergisi’ne verdiği röportajda bu alışkanlığından vazgeçmedi. Eminem, “Ülkemizdeki herkesi umursayan bir başkanımız yok.

Trump her Amerikalının başkanı değil. Ama ne yaptığını çok iyi biliyor. Kendi siyasi mantığına göre, yani kendisi gibi düşünmeyen hiç kimseyi umursamıyor. Ama onlardan daha fazlası var bizde” dedi. Hayranlarına da seslenen Eminem, “Benim ve onun arasında bir tercih yapın.

Eminem: Benimle Trump arasında tercih yapın

Eminem bu hafta yaptığı röportajda Trump’ı eleştirdi bütün Amerikalılar için başkan değil ve yalnızca siyasi üssü yatıştırmakla ilgilendiğini söyleyerek patladı .

 

45 yaşındaki sanatçı Ekim ayında sahiplerini bulan BET Ödülleri’nin ödül töreninde Donald Trump eleştirisiyle çok konuşulmuştu.

Dört yıllık suskunluğunu Revival ile bozan Eminem yeni albümünde Pink, Ed Sheeran, Beyonce, X Ambassadors, Alicia Keys, Phresher, Kehlani ve bir süredir birlikte çalıştığı Skylar Grey ile düet yaptı.

Bugüne dek 40’ı Grammy, 1’i Oscar olmak üzere 152 ödülün sahibi ola efsane rapçinin 1 saat 17 dakikalık yeni albümde 19 parça bulunuyor. Eminem Revival ile The Marshall Matters LP albümünün 32 milyon satış rekorunu kırması bekleniyor. Tüm zamanların en çok albüm satan rap sanatçısı olarak bu hedefine ulaşacak gibi…

Facebook Yorumları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir