Game of Thrones’un bütçesini geçen yeni dizi Altered Carbon

Sevgi paylaştıkça çoğalır :)
171 Görüntüleme

Netflix,in önümüzdeki ay yayınlayacak olduğu  yeni bilim-kurgu dizisi Altered Carbon’un yeni fragmanını yayınladı.

Altered Carbon, Netflix’in bugüne kadar çektiği en pahalı dizi olma özelliğine sahip.  Orijinal dizilerinin sayısını hızla arttırmaya devam eden Netflix, büyük bütçeli yapımlarına bir yenisini daha ekliyor. Netflix’in merakla beklenen yeni bilim-kurgu dizisi Altered Carbon, önümüzdeki ay izleyiciler ile buluşacak. Çıkış tarihi yaklaşan yeni dizisi için tanıtım çalışmalarına hız veren Netflix, Altered Carbon için yeni bir fragman ve poster yayınladı.

Altered Carbon ,nun konusuna gelince bu dizi günümüzden 500 yıl sonrasında geçiyor ve insanların bilinçlerini farklı vücutlara aktararak sonsuza kadar yaşamanın yolunu bulduğu bir dünyayı anlatıyor. Richard K. Morgan’ın 2002 tarihli romanından uyarlanan dizide; zengin bir aristokratın cinayetini çözmek için hapishaneden çıkarılan eski bir askerin hikayesi anlatılacak.

Altered Carbon bilim kurgu konusunda başarılı olur mu? bilemeyiz ama fragman,tanıtım ve afişleri ortaya çıktığı andan itibaren çok ses  getirdi. Ayrıca ortada çok büyük bir bütçe ve emek olduğunu göz ardı etmezsek başarılı olacağı kesin.

İşte Altered Carbon Fragmanı

 

Facebook Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir