Hazır Ofis Nedir ? Hazır Ofis Kiralama Hizmetini Kimler Kullanır ?

Sevgi paylaştıkça çoğalır :)
116 Görüntüleme

Hazır Ofis Nedir ? Hazır Ofis Kiralama Hakkında bilgi amaçlı yazı…

Teknolojinin hızına yetişmek adına son yıllarda bir çok kişi ve kuruluşun kendine daha çok zaman ayırıp, haliyle daha çok iş üretmek adına başvurdukları sistem, hazır ofis kiralama hizmeti.

Hazır Ofis Nedir ? Hazır Ofis Kiralama Hizmetini Kimler Kullanır ?

Hazır Ofis:

Hazır Ofis sizi yeni bir ofis kurulumundaki tüm uğraştırıcı işlerden kurtararak işinizin başına geçmeyi sağlayan bir sistemdir. Hazır ofis işini yöneten kişiler normal olarak iş yerleri veya ofisleri kiralamaktan biraz farklı olarak kargo’dan tutunda temizlik işerinize kadar her türlü ihtiyacınızın siz düşünmeden çözülmüş olmasıdır. Hazır ofis nedir sorusuna yanıt arıyorsanız; Kira, tadilat, elektrik, su, internet, ofis gereçleri, stopaj ödeme, temizlik gibi zahmetlere girmeden ve bu maliyetleri düşünmeden gerekli tüm imkanlar önceden ayarlanarak çalışma ortamınızın hazır hale getirildiği ofis konsepti olarak açıklayabiliriz.

Hazır ofis kiralama ile telefonlara firma isminizle yanıt verilen sekreterlik hizmeti, resepsiyon ve danışma hizmeti, posta ve kargo takip hizmeti, cafe hizmeti gibi tüm alternatif hizmetler profesyonel bir ekip tarafından gerçekleştiriliyor.

Zamandan tasarruf ettiğiniz bu süreçte sizin yapmanız gereken ise bilgisayarınızı almak ve çalışmaya başlamak.

Hazır Ofis Kiralama

Özellikle iş kalitesine önem veren şirketler, işyerlerini büyük plazalarda ya da merkezi yerlerde kurmak istiyorlar. Bu yerlerde tam donanımlı bir ofis kiralamak ve bu ofisi ihtiyaçlara göre düzenlemek yüksek maliyetlere katlanmak anlamına geliyor. Ancak günümüz teknolojisiyle bir şirketi bir telefona ya da bilgisayara sığdırmak çok kolay. Öyleyse geriye tek bir sorunumuz kalıyor; prestijli bir adreste, tam donanımlı ve az maliyetli bir ofis. İhtiyacınız kadar kullanabileceğiniz, gereksiz maliyetlerden kaçabileceğiniz, daha büyük veya daha küçük seçenekleriyle bir ofis içinde birden fazla hizmeti sunan hazır ofislerimiz artık yanınızda.

Prestijli bir adreste ofis sahibi olmak artık bu kadar kolay. Tek yapmanız gereken bizleri aramak ve sizin için uygun olan esnek kontrat şartlarından birini seçmek. Hazır ofis kiralayın; kira kontratı, stopaj, aidat, internet, su, elektrik, ısınma, soğutma, mobilya dekorasyon, temizlik, çay, kahve gibi sabit giderlerin tamamından kurtulun.

Kimler Hazır Ofis Hizmetinden Faydalanıyor ?

Her meslek ve iş sınıfından insanların tercih ettiği hazır ofis kiralama sistemini ilk olarak home-office/freelance çalışanlar kullanmaya başladı. Bunun dışında avukatlar, webmasterlar, yazılımcılar,dijital ajanslar,sigortacılar ve büyük sigorta şirketleri, reklam-pazarlama sektörü, programlamacılar, herhangi bir proje için biraraya gelen girişimciler hazır ofis kiralama hizmetini  kullanmaktadırlar.

GM

 

Facebook Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir