LG G7’nin Snapdragon 835 işlemciyle geleceği iddia edildi

Sevgi paylaştıkça çoğalır :)
37 Görüntüleme

LG G7’de, bir önceki senenin yonga seti olan Snapdragon 835 bulunacağı iddia ediliyor.

Samsung ve Huawei gibi üreticilerin telefonlarında Snapdragon 845 yonga seti kullanması LG açısından büyük zararlara neden olabilir.

LG G7’nin yakın bir zamanda resmi olarak tanıtılması bekleniyor. LG, resmi tanıtım gerçekleşmeden önce cihaz resmi web sitesinde listeledi ve cihazın bazı özellikleri açığa çıktı.

LG resmi web sitesinde Quick Charge teknolojisine sahip cihazların listelendiği sayfaya G7’de eklendi. Bu bilgiden yola çıkarak cihazın en yeni Snapdragon 845 ile değil Snapdragon 835 işletim sistemiyle geleceği düşünülüyor.

Snapdragon 845 ile birlikte gelen Quick Charge 4+ özelliği ayrılmaz ikili olarak düşünülüyor ancak durum öyle değil. Quick Charge 4+ özelliğini kullanan ilk telefon Nubia Z7, Snapdragon 835 işletim sistemi kullanıyordu. Bu sebeple LG G7’nin işletim sistemi hakkında da kesin bir şey hala söylenemiyor.

İşletim sistemi hakkındaki bilgiler dışında G7 hakkında başka bir bilgi şuan için yok. Ancak cihazın tanıtılmasına ve diğer özelliklerini de öğrenmemize çok az bir süre kaldı.

GM

Facebook Yorumları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir