MISSION: IMPOSSIBLE 6’NIN İSMİ BELLİ OLDU

71 Görüntüleme

Aksiyon filmleri içinde ayrı bir yeri olan Mission: Impossible serisinin son filminin tam adı belli oldu.

Tom Cruise’un ayağındaki kırık yüzünden çekimleri ertelenen Mission: Impossible 6’nın resmi ismi Mission: Impossible – Fallout oldu. Filmin yönetmeni Christopher McQuarrie, “Başlık, edebiyattan sinemaya kadar filmde birçok farklı anlam taşıyor. Film, bu sefer gelişen olaylar sonucunda yaşanan bir nükleer tehditi anlatıyor.” açıklamasını yaptı

27 Temmuz 2018’de vizyona girecek film, bir önceki filmdeki kadroyla yoluna devam ederken, ek olarak krize neden olan bıyığıyla Henry Cavill’i de bizlerle buluşturacak.

Her yeni filmiyle gişede fırtınalar estiren “Mission: Impossible” serisi 6. filme geri dönüyor. Serinin başrolü Tom Cruise, Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafta yeni filmin isminin “Mission: Impossible – Fallout” (Mission: Impossible – Yansımalar) olacağını duyurdu.

Serinin ilk üç filminde romen rakamları kullanılırken, dördüncü filmin ismi “Ghost Protocol”, beşinci filmin ismi ise “Rogue Nation” olmuştu. Serinin yeni filminde yönetmenlik koltuğunda Christopher McQuarrie oturuyor. McQuarrie, serinin son filmi olan Rogue Nation’ı yönetmişti. Filmin oyuncu kadrosunda Tom Cruise, Rebecca Ferguson, Henry Cavill, Simon Pegg, Alec Baldwin, Sean Harris, Angela Bassett, Michelle Monaghan ve Vanessa Kirby bulunuyor. Hikaye detayları henüz bilinmeyen filmin senaryosu yönetmen Christopher McQuarrie’ye emanet.

 

Kendi dublörlüğünü yapmasıyla bilinen Tom Cruise geçtiğimiz Ağustos ayında Londra’daki çekimlerde binadan binaya atlarken duvara çarpmıştı. Oyuncunun o çekimde gerçekten de duvara çarpması gerekiyordu fakat yönetmen Christopher McQuarrie’nin dediğine göre Cruise duvara biraz farklı bir açıdan çarpmış. Oyuncunun ayak bileği kırıldığı için prodüksiyon aktör iyileşene kadar durdurulmuştu.

Mission: Impossible – Yansımalar” ülkemizde 27 Temmuz’da gösterime girecek.

Genç Magazine

Facebook Yorumları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir