Mustafa Sandal boşanma iddilarına yanıt verdi.

Sevgi paylaştıkça çoğalır :)
52 Görüntüleme

MUSTAFA Sandal, eşi Emina Sandal’la evliliğinin bitme noktasına gelme ile ilgili haberlere yanıt verdi.

Boşanma haberlerinin ve konuyla ilgili iddiaların sonunun gelmemesinden yakınan şarkıcı, sosyal medyada Emina Sandal’ın bir fotoğrafını paylaşıp altına şunları yazdı:

“Eşim Emina Sandal benim için dünyanın en güzel, en iyi kalpli annesidir. Onun anneliğine ve çocuklarına bağlılığına asla laf ettirmem! Bu saatten sonra çocuklarıma ve çocuklarımın annesine karşı yapılacak olumsuz yorumlar, yalan ve iftiralar karşısında yasal haklarımızı kullanacağımızı bildirmek durumundayım.”

Mustafa Sandal boşanma iddilarına yanıt verdi.

Mustafa Sandal eşi Emina için ”O Dünyanın En İyi Annesi” dedi ve boşanmalarıyla ilgili haberlerin asılsız olduğunu söyledi.

Emina Sandal-Mustafa Sandal çifti için ayrılık iddiaları ortaya atılmıştı. Mustafa Sandal, daha sonra basın açıklaması yaparak yaşadıklarını değerlendirme noktasında olduklarını ifade etmişti.
Özel hayatlarına müdahale noktasına gelindiğinden şikayet eden Mustafa Sandal, Instagram hesabından açıklama yaptı. Eşi Emina Sandal’ın bir uçak yolculuğu sırasında çekilmiş fotoğrafını takipçileriyle paylaşan şarkıcı Mustafa Sandal, evliliğiyle ilgili tartışmaların bitmemesi üzerine uzunca bir açıklama yapma gereği hissetti.

Magazin programlarında yapılan yorumların özel hayatlarına müdahale noktasına geldiğinden şikayet eden Sandal şunları yazdı:

“Ben bir açıklama yapmış ve çocuklarımız için bir ricada bulunarak konuya hassasiyetle yaklaşılmasını rica etmiştim. Ricamı kırmayan basın mensuplarına teşekkürü bir borç bilirim. Ne var ki, ailemizi sürekli diline dolayıp, olmadık yorumlar yapanların da olması bizi derinden üzdü.

Facebook Yorumları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir