Russell Crowe’dan Kıvanç Tatlıtuğ’a övgü

Sevgi paylaştıkça çoğalır :)
71 Görüntüleme

Hürriyet Kelebek Yazarı Cengiz Semercioğlu’nun Kıvanç Tatlıtuğ’a Atatürk rolünde oynaması için teklifi gittiğini yazması sonrasında Oscar ödüllü oyuncu Russell Crowe’dan ilginç bir tweet geldi.

Çanakkale Savaşı’nın anlatılacağı filmde Atatürk rolü için Kıvanç Tatlıtuğ’a teklif gittiğini öğrenen Russell Crowe, resmi Twitter hesabından ‘Kıvanç, çok iyi aktör” diye tweet attı.

Kıvanç Tatlıtuğ da ünlü oyuncunun bu sözlerine kayıtsız kalmadı. Tatlıtuğ, Twitter hesabından Oscar ödüllü oyuncunun yeni yılını kutlayarak kendisi için söylediği güzel sözler için teşekkür etti.

Bildiğiniz üzre Hollywood yıldızı Russell Crowe yönetmenliğini üstlendiği “SON UMUT”  filminde Cem Yılmaz ile bearber çalışmıştı, Russell Crowe ülkemizi yakından takip eden bir oyuncu ve yönetmen. Ayrıca özellikle Çanakkale Savaşı üzerinde durarak tarihimizle ilgilenmekte. Çanakkale Savaşı’nın anlatılacağı filmde Kıvanç Tatlıtuğ‘a Atatürk rolü gelincede Hollywood yıldızı twitter hesabından sevilen oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ’u övmeden geçmedi.

İşte Russell Crowe’un tweeti ve Kıvanç Tatlıtuğ’un cevabı…

 

 

GM

Facebook Yorumları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir